Domů / Dílna, stavba

003180 - programovatelný termostat s dálkovým ovlá


Žádné hodnocení. Kód: HECHT003180 Produktové číslo: 8595614903714
Termostat s dálkovým ovládáním pro Hecht 3180 a Hecht 3240 a další elektrická topidla. Maximální spínaný proud 25 A.
Dostupnost: Centrální sklad dodavatele
799,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
003180 - programovatelný termostat s dálkovým ovlá\"Termostat

Programovatelný termostat pro ovládání elektrických topidel vhodný pro Hecht 3180 a Hecht 3240. Díky jednoduchému nastavení požadované teploty v místnosti zajistí nejen komfort příjemného prostředí, ale při správném nastavení může přinést i značnou úsporu el. energie. Tento termostat je možné použít k ovládání zařízení 100 - 240 V, maximální proud je 25 A. Teplotní přesnost je +- 1°C.


Možnosti nastavení

\"Vzorová

Termostat umožňuje na každý jednotlivý den v týdnu nastavit až 6 časových úseků s požadovanou teplotou. Pokud například od pondělí do pátku odcházíte pravidelně z domova, je možné nastavit snížení teploty po dobu vaší nepřítomnosti, čímž můžete ušetřit nemalé náklady na vytápění. Pokud se například vracíte pravidelně v určitou hodinu, stačí nastavit čas, kdy má termostat s předstihem sepnout topení tak, aby v době vašeho návratu byl byt nebo dům vytopen na příjemnou teplotu(viz.vzorová tabulka možného nastavení). Podobně pak můžete teplotu snížit třeba na noc, kdy je nižší teplota vhodná i pro příjemnější spánek. Jiný denní režim pak můžete nastavit například pro víkend, kdy kupříkladu vstáváte později a převážně se zdržujete doma.

\"Detail

Jestliže z nějakého důvodu kdykoli v průběhu dne požadujete teplotu změnit, stačí požadovanou teplotu nastavit tlačítky na termostatu nebo na dálkovém ovladači a navolená teplota zůstane aktivní do nejbližšího nastaveného časového úseku, kdy se termostat vrátí do automatického režimu. Další možností je přepnutí z automatického do manuálního režimu. Automatický režim přepíná teploty podle nastavených časových úseků, v manuálním režimu je udržována trvale jedna nastavená teplota, dokud obsluha opět ručně nepřepne do automatického režimu. Na displeji je zobrazován aktuální čas a den v týdnu, aktuální teplota v místnosti, aktuálně nastavená teplota, indikace automatického nebo manuálního režimu a sepnutí topení. Termostat je napájen přímo ze sítě 230 V, jeho odběr je menší než 1,5 W. Dodáván je včetně krabičky vhodné pro montáž jak na zeď, tak do zdi. Součástí dodávky je i sada šroubů s hmoždinkami a dálkové ovládání. Termostat je vybaven spínacím relé, které je vhodné pro spínání proudů do 25 A, zvládne proto přímo spínat většinu přímotopů a elektrických topení s jištěním 16 A.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.