Domů / Zahrada
Benzínová řetězová pila - HECHT 56

Benzínová řetězová pila - HECHT 56


Žádné hodnocení. Kód: HECHT56 Produktové číslo: 8595614939805
Motorová řetězová pila ? Objem motoru: 55 cm3 ? Výkon motoru: 2,8 HP ? Délka lišty: 39 cm ? Hmotnost: 5,7 kg ? Řetěz: 25Q64E
Výrobce: HECHT MOTORS s.r.o
Dostupnost: Skladem na prodejně
3.498,90 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Benzínová řetězová pila - HECHT 56Benzínová motorová pila se zdvihovým objemem 55 cm3. Dvoutaktní motor o výkonu 2,8 HP. Pila je dodávána společně se 39 cm dlouhou lištou HECHT a řetězem 0,325'' / 1,5 mm se 64 články. Typové označení řetězu je HECHT 25Q64E. Mazání řetězu a lišty je při řezání zajištěno automaticky čerpadlem z nádrže integrované přímo v pile. Rychlost posunu řetězu je 23 m/s.
Pila je vybavena pumpou pro nástřik paliva a poloautomatickým sytičem. Startování je proto u správně seřízené pily velmi snadné. Pro ergonomickou konstrukci pily byly použity moderní materiály, kvalitní ocel, lehké hliníkové slitiny a odolné plasty. Jejich správnou kombinací bylo dosaženo vynikající odolnosti, optimálního vyvážení a nízké hmotnosti pily. Vhodně tvarované rukojeti umožní jisté a bezpečné držení pily ve všech pracovních polohách. Pila je vybavena antivibračním systémem, který maximálně potlačuje přenášení nepříjemných vibrací do rukojetí, způsobených výkonným motorem. Ruce proto nejsou nadměrně namáhány vibracemi a práce je mnohem pohodlnější.
Velký důraz byl kladen na bezpečnost při práci. Pila je vybavena bezpečnostní brzdou a průměrný čas zastavení řetězu z maximální rychlosti je 0,1 s. Dalším bezpečnostním prvkem je umístění dvojice spouštěcích prvků pily na hlavním madle, které podstatně snižují riziko nechtěného spuštění posunu řetězu při nastartovaném motoru. Pila je vybavena ocelovou zubovou opěrkou, která při správném použití pily brání vyskočení pily z řezu při rázech způsobených například zachycením řetězu v řezu.

Mazání řetězu a lišty je při řezání zajištěno automaticky čerpadlem z nádrže integrované přímo v pile.
Řetězová pila je nebezpečný nástroj, proto je při práci nutné používat ochranné pracovní pomůcky, mezi něž patří chrániče zraku a sluchu, pracovní přilba, zpevněná obuv, neprůřezné kalhoty, pracovní rukavice apod. Ochranné pracovní pomůcky naleznete v našem internetovém obchodě v oddělení ochranné pomůcky
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.