Domů / Závlahové systémy

Claber 8058 - Multipla, 6 zónová řídící jednotka 2


Žádné hodnocení. Kód: 8058 Produktové číslo: 8000625080588 Doprava zdarma Doprava zdarma
Multipla, 6-ti zónová řídící jednotka Claber - 220/24V, LCD
Výrobce: Claber
Dostupnost: Centrální sklad dodavatele
3.390,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Claber 8058 - Multipla, 6 zónová řídící jednotka 2Rainjet Multipla je 6-ti zónová řídící jednotka od osvědčené firmy Claber. Toto zařízení má jasný LCD displej, díky kterému jednoduše zjistíte potřebné informace, jako například - kolik minut zbývá do dalšího startu programu, či kolik času zbývá do konce toho stávajícího.


Zařízení je snadno nastavitelné díky intuitivním časovačům - stačí pouze otočit jedním ze šesti koleček na zařízení a natavit čas pravidelného zavlažování nezávisle pro každý z rozvodů (široká možnost nastavení zavlažování po 5 - 10 - 15 - 20 - 30 - 60-ti minutách). Stejně tak můžete nastavit frekvenci opakování zavlažovacího programu po 8 - 12 - 24-hodinách, či 2 - 4 a 7-mi dnech. Samozřemostí je také možnost okamžitého, či načasovaného aktivování zavlažovacího programu. K dispozici jsou navíc již výrobcem přednastavené programy, které byly vyvinuty a doporučeny experty pro zahradu.


Systém LED diod na zařízení Vás upozorní na otevření ventilu, přičemž před otevřením ventilu je zde bezpečnostní 5-ti sekundová prodleva. Multipla AC 230/24 V se napájí primárně dodávaným adaptérem. Do zařízení se dá také vložit 9 V záložní baterie.


Jako všechna ostatní zařízení časovací zařizení pro zavlažování od firmy Claber je i Multipla vyrobena z materiálů odolných vůči vlhkosti a UV záření.

Další vlastnosti:

 • Ovládání pumpy

 • Indikátor vybití baterie

 • Externí zdroj 220 - 24 V součástí balení

 • Plně kompatibilní s evropskými standardy • Oficiální video v angličtině:

  Specifikace
  Váha 1.7 kg
  Hodnocení
  Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.