Domů / Závlahové systémy

Claber 8060 - Multipla, 6 zónová řídící jednotka 9


Žádné hodnocení. Kód: 8060 Produktové číslo: 8000625080601 Doprava zdarma Doprava zdarma
Multipla, 6-ti zónová řídící jednotka od firmy Claber. Napájení 9V. LCD displej.
Výrobce: HECHT MOTORS s.r.o
Dostupnost: není skladem
3.390,00 Kč , plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Claber 8060 - Multipla, 6 zónová řídící jednotka 9Rainjet Multipla je 6-ti zónová řídící jednotka od osvědčené firmy Claber. Toto zařízení má jasný LCD displej, díky kterému jednoduše zjistíte potřebné informace, jako například - kolik minut zbývá do dalšího startu programu, či kolik času zbývá do konce toho stávajícího.
Zařízení je snadno nastavitelné díky intuitivním časovačům - stačí pouze otočit jedním ze šesti koleček na zařízení a natavit čas pravidelného zavlažování nezávisle pro každý z šesti rozvodů (široká možnost nastavení zavlažování po 5 - 10 - 15 - 20 - 30 - 60-ti minutách). Stejně tak můžete nastavit frekvenci opakování zavlažovacího programu po 8 - 12 - 24-hodinách, či 2 - 4 a 7-mi dnech. Samozřemostí je také možnost okamžitého, či načasovaného aktivování zavlažovacího programu. K dispozici jsou navíc již výrobcem přednastavené programy, které byly vyvinuty a doporučeny experty pro zahradu.
Systém LED diod na zařízení Vás upozorní na otevření ventilu, přičemž před otevřením ventilu je zde bezpečnostní 5-ti sekundová prodleva. Multipla DC 9 V se napájí 9 V baterií, což je vhodné pro nasazení v oblastech, kde chybí přístup k elektrické energii.
Jako všechna ostatní zařízení časovací zařizení pro zavlažování od firmy Claber je i Multipla vyrobena z materiálů odolných vůči vlhkosti a UV záření.
Další vlastnosti:
 • Ovládání pumpy
 • Indikátor vybití baterie
 • Plně kompatibilní s evropskými standardy
 • Specifikace
  Váha 0.88 kg
  Štítky

  N

  Hodnocení
  Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.