Domů / E-skútry, motorky a čtyřkolky
HECHT 51060 GREEN - akumulátorová čtyřkolka

HECHT 51060 GREEN - akumulátorová čtyřkolka


Žádné hodnocení. Kód: HECHT51060GREEN Produktové číslo: 8595614922722 doprava možná pouze po domluvě Doprava zdarma Doprava zdarma
Akumulátorová čtyřkolka s motorem 1060W, 6" kola, kotoučové brzdy, akumulátor 36V/12Ah. Maximální rychlost 35 km/h., vlajka HECHT.
Výrobce: HECHT MOTORS s.r.o
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Centrální sklad dodavatele
21.990,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
HECHT 51060 GREEN - akumulátorová čtyřkolka

Výhody

  • kvalitní a designově velmi dobře zpracovaná čtyřkolka
  • silný a výkonný elektromotor 1060W
  • 3 baterie 12V jsou zárukou dlouhého dojezdu až 18km (dle zatížení a terénu)
  • automatické řazení, přepíná se pouze v režimech vpřed nebo vzad
  • díky tichému a ekologickému elektromotoru můžete jezdit téměř kdekoliv, např. jít s dětmi na procházku do parku, kam z benzínovou čtyřkolkou nemůžete
  • SPZ značka a oblíbená vlajka Hecht odliší Vaši ATV od ostatních

HECHT 51060 je akumulátorová čtyřkolka určená pro volnočasové aktivity. Přední kola jsou vybavena mechanickými kotoučovými brzdami ovládanými páčkou na řidítku. Možnost aretace páčky ve stisknuté poloze oceníte především při parkování. Kola jsou na zadní ose pevně spojena s elektromotorem. Není tedy použit řetězový převod ani převod kardanovou hřídelí, což podstatně zvyšuje životnost i spolehlivost stroje a odpadá tak bězná údržba spojená s těmito převody. Na zadní ose je rovněž umístěna mechanická kotoučová brzda. Obě zadní kola zabírají a brzdí současně, diferenciál je u stroje této hmotnosti a rozměrů zbytečný. Díky tomuto řešení čtyřkolka snadno uveze přívěsný vozík, který lze volitelně dokoupit.

Základ čtyřkolky tvoří pevný ocelový rám. Zadní osa je společně s motorem na odpružené kyvné vidlici. Přední kola jsou zavěšena na samostatných odpružených ramenech.

Čtyřkolka je vybavena omezovačem rychlosti, který se ovládá pomocí skříňky s klíčkem ve třech stupních:

  • 1. stupeň - až 8 km/h
  • 2. stupeň - až 20 km/h
  • 3. stupeň - až 35 km/h

Bez klíčku není možné omezovač přepnout. Tím je zajištěno, že řidič s nedostatkem zkušeností nemůže svévolně ovládat maximální rychlost, kterou mu nastavíte. Maximální rychlost je až 35 km/h.

Elektrický pohon je naprosto tichý a bez emisí, proto nebude problém provozovat ji na mnohých místech, kde je použití strojů se spalovacím motorem komplikovanější či přímo zakázáno. Sousedské problémy ve spojení s hlukem a zplodinami se Vás již netýkají.

Rychlost čtyřkolky se ovládá klasicky otáčením rukojeti na pravé straně řídítek, podobně jako u motocyklu. Směr pohybu vpřed a vzad nastavíte pomocí přepínače, který je rovněž umístěn na řidítkách. V místech, kde u motorových strojů naleznete víčko nádrže, je umístěna LED signalizace zobrazující stav nabití akumulátoru. Nechybí ani světla a klakson.

Tato čtyřkolka není dopravní prostředek, nesmí být proto provozována na veřejných pozemních komunikacích

Specifikace
Váha 65 kg
Štítky

N

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.