Domů / Zahrada

HECHT 1739 - elektrický provzdušňovač trávníků


Žádné hodnocení. Kód: HECHT1739 Produktové číslo: 8595614915229 Doprava zdarma Doprava zdarma
Elektrický vertikutátor se záběrem 37cm. Příkon 1700 W. Objem koše 50 l. Vhodné pro plochy do cca 1200 m2. 26 ocelových nožů.
Výrobce: HECHT MOTORS s.r.o
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem na prodejně
4.299,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
HECHT 1739 - elektrický provzdušňovač trávníkůVýhody
• Kvalitní a výkonný elektrický motor 1700 W
• Díky pracovní šířce 37 cm je vhodný na střední a větší pozemky
• Zákazníci ocení odolné kovové šasi
• Centrální nastavení hloubky provzdušňování
• Skládací madla zaručují snadný transport i skladování
• Ergonomická madla pro větší komfort práce
• Díky širokému výhozovému tunelu skvěle sbírá
• Sběrný koš z odolné tkaniny 50 l
• Provzdušňovač určitě prospěje Vašemu trávníku, který trávu zbaví nežádoucího a ještě ho nakypří, což bude mít za následek zhoustnutí trávníku

Stejně jako každá jiná rostlina potřebuje trávník dostatek živin, vody a slunečního světla. Při pravidelném sekání se na trávník uvolňují zbytky trávy a jiných rostlin, které později hnijí a vytváří nepropustnou vrstu, jež zabraňuje dostatečnému přístupu životně důležitých složek. Následkem toho může časem vzniknout nepropustná vrstva, která je ideální pro růst plísně a hub, což není pro kvalitní trávník žádoucí. Pomoci pak může právě provzdušňovač, který Vás těchto zbytků zbaví a pomůže Vám dosáhnout kvalitního a zdravého vzhledu trávníku.

Hecht 1739 je výkonný provzdušňovač vybavený elektrickým motorem o příkonu až 1700 W. Díky pracovní šířce 37 cm je vhodný pro zahrady o velikosti plochy do 1200 m2. Tento provzdušňovač je vybaven 13 oboustrannými noži, trávník je tedy prořezáván celkem 26 čepelemi z kvalitní oceli. Nastavení hloubky je možné v 6 stupních a to od -8 do 12 mm.

Šasi je zhotoveno z kovu a plastu, přesto je jeho hmotnost pouze 22 kg. K provzdušňovači je také dodáván velký, 50 l koš zhotovený z textilie. Velká plastová kola umožňují dobrou prostupnost terénem.

Díky elektrickému motoru je u tohoto stroje vyžadována pouze minimální údržba. Samozřejmostí jsou pak zabudované bezpečnostní prvky, jako bezpečnostní spínač či odlehčovač pnutí kabelu umístený na rukojeti. Díky hvězdicovým madlům je možné Hecht 1739 snadno a rychle složit či rozložit.
Specifikace
Váha 26 kg
Štítky

A

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.