Domů / Dílna, stavba

Hecht 2030 - nabíječka autobaterií


Žádné hodnocení. Kód: HECHT2030 Produktové číslo: 8596520063561
Nabíječka na autobaterie. Výstupní napětí 6 V nebo 12 V, nabíjecí proud 1 A. Příkon 20 W. Vstupní napětí 230 V/50 Hz. Pro baterie s kapacitou 2 - 30 Ah.
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem na prodejně
349,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
Hecht 2030 - nabíječka autobateriíNabíječka HECHT 2030 je plně automatická nabíječka pro nabíjení olověných (Pb, LEAD-ACID), gelových a AGM akumulátorů o napětí 6 nebo 12 V s kapacitou od 2 do 30 Ah, tedy většiny akumulátorů používaných například v automobilech a motocyklech. Po připojení sama rozpozná typ akumulátoru a zvolí správné napětí i nejvhodnější režim nabíjení. Je naprosto jedno, zda s ní chcete nabíjet 6 V motocyklový akumulátor, nebo velký 12 V akumulátor, nabíječku pouze stačí připojit na kontakty akumulátoru, jedinou starostí obsluhy je dodržení správné polarity při zapojení. Po plném nabití akumulátoru se automaticky přepne do tzv. udržovacího režimu, ve kterém pouze kontroluje stav akumulátoru a udržuje jej neustále plně nabitý. Průběh nabíjení a stav akumulátoru je indikován pomocí kontrolek. Nabíječka je schopna detekovat i některé závady akumulátorů, jako je zkrat, nízké nebo vysoké napětí apod. V průběhu nabíjení probíhá celkem 5 nabíjecích kroků.

Nabíječka je vybavena kabely od dílce 1,5 m, má ochranu proti zkratu a přepólování.

Nabíječka je napájena z běžné 230V / 50 Hz sítě. Pokud nabíječku chcete trvale využívat na jednom místě, je vybavena i otvory pro přichycení například za zeď, aby zbytečně nezabírala místo na stole.

Nabíječka není určena k nabíjení jiných, než výše uvedených typů akumulátorů (nelze nabíjet např. NiCd, Ni-Fe, Li-ion apod).
Štítky

A

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.