Domů / Dílna, stavba

HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu


Žádné hodnocení. Kód: HECHT3736 Produktové číslo: 8595614925549
Elektrický sloupový otočný ventilátor s ionizátorem vzduchu. 3 rychlosti ventilace, příkon 60 W. Výška 92 cm.
Výrobce: HECHT MOTORS s.r.o
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem na prodejně
1.299,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
HECHT 3736 - ventilátor s ionizátorem vzduchu

Výhody

  • Sloupový ventilátor ideální do každé domácnosti
  • Možnost oscilace těla větráku pro optimální usměrnění proudu vzduchu
  • 3 rychlosti proudění vzduchu
  • Funkce ionizátoru
  • Dálkové ovládání součástí balení
  • Modré podsvícení displeje
  • Možnost zhasnutí displeje pro komfortní spaní
  • Nadstandardní příkon 60 W pro větrání bez kompromisů

HECHT 3736 je tichý ventilátor, který díky integrovanému ionizátoru vzduchu oceníte nejen v horkých letních dnech.

Ovládat lze na panelu přímo na vrchu ventilátoru, nebo pomocí dálkového ovladače. Nastavené režimy jsou zobrazovány na displeji u ovládacího panelu. Na tomto displeji je rovněž zobrazena aktuální teplota v místnosti. Displej modře svítí, pokud by vás však například v noci rušil při spánku, je možné jediným stisknutím tlačítka osvětlení vypnout. Rychlost vzduchu je možné nastavit ve třech stupních. Ventilátor fouká v statickém režimu, nebo je možné nastavit otáčivý – kývavý režim. Dále je možné nastavit časovač automatického vypnutí po 1 až 12 hodinách.

Funkce ionizátoru vzduchu

U ventilátoru je možné zapnout ionizaci vzduchu zápornými ionty. Proč jsou pro náš organismus záporné ionty tak prospěšné? V přírodě se ve vzduchu běžně vyskytují záporné i kladné ionty, které jsou zastoupeny přibližně ve stejném poměru. V prostředí, ve kterém žijeme je však tato rovnováha často narušena. Elektronická zařízení, televizory, počítače, tiskárny, kopírky, plasty a další zařízení a materiály, které běžně používáme v domácnosti, nebo na pracovišti podstatně zvyšují výskyt kladných iontů.

Kladné ionty organismu prokazatelně škodí. Společně s volnými radikály způsobují oxidaci buněk, což má za následek jejich poškození a stárnutí. Zvyšují aciditu krve, díky tomu dochází k produkci kyseliny mléčné, následkem je pak únava, špatná soustředěnost, potíže s dýcháním, poruchy spánku, zvýšený krevní tlak a mnoho dalších potíží. Dochází k oslabení nervového i imunitního systému, dlouhodobé působení kladných iontů může vést až k vniku nádorových buněk a rakoviny.

Záporné ionty neutralizují kladné ionty. V přírodě dochází ke zvýšení záporných iontů například při bouřce. Všichni jistě víme, jak se po bouřce „vyčistí vzduch“, lépe se nám dýchá, cítíme se svěžejší. Záporné ionty podporují imunitní systém, snižují výskyt volných radikálů. Díky ionizátoru docílíte lepší psychické pohody, lepší soustředěnosti a zvýšení výkonnosti. Záporné ionty usnadní dýchání, sníží pocit únavy a zajistí klidný spánek.

Více info o ionizátoru

Štítky

A

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.