Domů / E-skútry, motorky a čtyřkolky

HECHT 54750 - akumulátorová čtyřkolka


Žádné hodnocení. Kód: HECHT54750 Produktové číslo: 8595614916585 Doprava zdarma Doprava zdarma
Akumulátorová čtyřkolka s kovovým rámem. Kola s pneu, rychlost 18 - 30 km/h. Aku 36V/20Ah. Motor 750W
Dostupnost: Centrální sklad dodavatele
20.990,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
HECHT 54750 - akumulátorová čtyřkolka

Výhody • kvalitní a designově velmi dobře zpracovaná ATV sportovního vzhledu

 • silný a výkonný elektromotor připojený přímo na pohonnou nápravu, není zde řetěz ani kardanová hřídel, minimální údržba

 • 3 baterie 12V jsou zárukou dlouhého dojezdu až 40 km (dle zatížení a terénu)

 • čtyřkolka je automatická, přepínají se pouze vpřed 3 stupňů nebo vzad 1 stupeň

 • velká kola ,moderní velký LED display s informací o rychlosti, stavu nabití

 • omezovač rychlosi umnožní nastavení nízké cca 18 km rychlosti

 • vícestupňové nastavení tuhosti tlumičů

 • aretace brzdy pro stav zabržděno (parkování)

 • kvalitní terenní pneumatiky

 • díky tichému a ekologickému elektromotoru, můžete na čtyřkolce jezdit téměř kdekoli např. jít s dětmi na procházku do parku, kam z benzínovou čtyřkolku nemůžete

 • SPZ značka HECHT a oblíbená vlajka Hecht odliší Vaši ATV od ostatních

HECHT 54750 je akumulátorová čtyřkolka určená pro volnočasové aktivity. Napájena je z akumulátoru o napětí 36V s kapacitou 20 Ah. Ve spojení se 750 W motorem dávají této čtyřkolce dojezd až 40 km na jedno nabití. Dojezd je samozřejmě ovlivněn terénem a hmotností řidiče, ovlivní jej i použití světel. Nabíjení trvá přibližně 8 hodin. O stavu nabití během provozu má řidič neustále přehled díky indikátoru, který je umístěn v místech, kde je běžně víčko nádrže u benzínových strojů.  Elektromotor s převody a diferenciálem je uložen přímo na zadní nápravě, není tedy použit řetězový převod. Zadní náprava je osazena kotoučovými kapalinovými brzdami, přední kola jsou brzděna bubnovými brzdami.  Zadní náprava je odpružena jako celek, přední kola jsou odpružena na samostatných ramenech. Ovládací páčky brzd je možné zajistit ve stisknuté poloze. Brzdy proto dobře poslouží i pro parkování, nebo přepravu.
Čtyřkolka je opatřena omezovačem rychlosti, rychlost je možné nastavit ve třech stupních 18, 24 nebo 30 km/h. Ovládání jízdy pojezdu a rychlosti je prováděno klasicky otáčením „plynovým“ madlem na pravém řídítku. Na pravém řídítku se rovněž nachází přepínač rychlosti a přepínač směru jízdy vpřed / vzad.
Čtyřkolka je opatřena předním LED světlometem, zadním odrazovým světlem, zadním blikajícím světlem, které se aktivuje automaticky při zapnutí napájení, který zároveň slouží jako brzdové světlo- při aktivaci brzd se blikání změní na trvaslé svícení. Nechybí ani klakson.


V zadní části je čtyřkolka vybavena vlaječkou na dlouhém prutu, aby ji nebylo možné přehlédnout například z jedoucího motorového vozidla. Není však určena pro provoz na pozemních komunikacích.
Maximální zatížení 75 kg.
Kola s pneu s hrubým dezénem 16/8-7\".

Specifikace
Váha 115 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.