Domů /

HECHT 54803 - akumulátorová čtyřkolka


Žádné hodnocení. Kód: HECHT54803 Produktové číslo: 8595614917001 doprava možná pouze po domluvě Doprava zdarma Doprava zdarma
Čtyřkolka. Baterie 36 V, 12 Ah. Motor 800 W. Hmotnost 47 kg. Rychlost 25 km/h. Max. zatížení 65 kg. Doba nabíjení 8 h. Bezpečnostní pedál, tři rychlosti, pohon - řetěz.
Produkt již není v prodeji
HECHT 54803 - akumulátorová čtyřkolkaVýhody
• kvalitní a designově velmi dobře zpracovaná
• silný a výkonný elektromotor
• 3 baterie 12V jsou zárukou dlouhého dojezdu cca 13 až 18km (dle zatížení a terénu)
• čtyřkolka je automatická, řadí se pouze vpřed, nebo vzad
• velká kola 6 palců, indikátor stavu baterií, dětská nožní pojistka
• čtyřkolka je opatřena zamykatelným omezovačem rychlosti, pouhým přepnutím snížíte max. rychlost až na cca 8 km/h, což je výhoda především u menších závodníků
• díky tichému a ekologickému elektromotoru můžete na čtyřkolce jezdit téměř kdekoli, např. jít s dětmi na procházku do parku, kam s benzínovou čtyřkolkou nemůžete

HECHT 54803 je malá akumulátorová čtyřkolka určená pro volnočasové aktivity. Ačkoli je poháněna elektromotorem napájeným z akumulátoru, jedná se o relativně svižný stroj, který snadno vyvine rychlost okolo 25 km/h. Elektrický pohon je naprosto tichý, bez emisí, proto nebude problém, provozovat ji i na mnohých místech, kde je použití strojů se spalovacím motorem zakázáno. Na lesních stezkách neplaší zvěř, neznečišťuje. Vyhnete se stížnostem sousedů na hluk a zápach spalin z benzínového motoru.
Jako hlavní spínač je použita skříňka s klíčkem. Tím je zajištěno, že čtyřkolka například nebude používána dětmi bez vědomí rodičů. Aby bylo použití ještě bezpečnější, druhým klíčkem je možné nastavit omezovač rychlosti až na min. rychlost 8 km/h. Bez tohoto druhého klíčku není možné omezovač vypnout, čímž je zajištěno, že si nezkušený řidič bude moci svévolně rychlost zvýšit. V místech, kde u běžných čtyřkolek bývá víčko palivové nádrže, je pak přepínač, kterým se volí pojezd vpřed, vzad a vypnuto. Ovládání jízdy pojezdu a rychlosti je prováděno klasicky otáčením „plynovým“ madlem na pravém řídítku. Vedle madla je i indikátor stavu nabití akumulátoru. U levého madla pak naleznete spínač předních světel. Dalším z bezpečnostních prvků je nožní pedál, který je nutné držet nohou stisknutý, aby se s ní dalo pojíždět. Pokud se na stroji neopatrný řidič během jízdy například převrátí, jakmile uvolní nožní pedál, motor zastaví, i kdyby neustále držel madlo plynu. Stejně tak je tímto zajištěno, že se stroj nerozjede, jestliže by se plynem otočilo náhodně při nasedání apod.
Stroj je vybaven kotoučovými brzdami, přední i zadní brzda se ovládají samostatně páčkami na řídítkách. Páčka přední brzdy je vybavena zámkem, čtyřkolku proto můžete pevně zabrzdit při parkování.
Čtyřkolka je opatřena předními světlomety, zadním odrazovým světlem, není však určena pro jízdu po veřejných komunikacích. Kola s hrubým dezénem zajistí dobrou prostupnost terénem. Hnaná jsou obě zadní kola, nejsou však opatřena diferenciálem. Při jízdě po hrubém a pevném povrchu, jako je například beton a asfalt, je proto nutné počítat s tím, že zatáčení nemusí reagovat přesně. Vliv na zatáčení je však minimální. Obě hnaná zadní kola naopak oceníte především v nezpevněném terénu. Zadní náprava je odpružena jako celek, přední kola jsou odpružena na samostatných ramenech. Čtyřkolka je poháněna elektromotorem o příkonu 800 W, který je napájen Lead-acid 36 V, 12 Ah akumulátorem. Doba nabíjení s nabíječkou, která je součástí balení, je 6 až 8 hodin. Dojezd na jedno nabití je podle zatížení a terénu až 18 km. Dojezd je samozřejmě ovlivněn i použitím světel nebo stylem jízdy.

Tato čtyřkolka není dopravní prostředek, nesmí být provozována na veřejných pozemních komunikacích.
Specifikace
Váha 55 kg
Štítky

N

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.