Domů / Zahrada / Sekačky / Motorové sekačky

HECHT 556 BS 5in1 - benzínová sekačka s pojezdem


Žádné hodnocení. Kód: HECHT556BS Produktové číslo: 8595614913737 Doprava zdarma Doprava zdarma
Benzínová sekačka s pojezdem s motorem Briggs & Stratton, pracovní záběr 56 cm. Možnost mulčování nebo sečení s bočním výhozem.
Dostupnost: Centrální sklad dodavatele
12.990,00 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
HECHT 556 BS 5in1 - benzínová sekačka s pojezdem

Motorová sekačka HECHT 556 BS s originálním motorem Briggs & Stratton Series 675 EXi. Sekačka je vybavena funkcí Edge Cutting, díky které je možné pohodlně sekat podle plotů a zdí takřka až na samý okraj. Součástí dodávky je i tunel bočního výhozu. V režimu s bočním výhozem tak můžete sekat i mírně přerostlou trávu. Tráva není sbírána, ale je vyhazována vedle sekačky, a obsluha v posekané trávě nešlape.


V ceně dodávky je i mulčovací sada, která zaslepí vyhazovací otvor šasi do koše a díky speciální konstrukci nože pak dochází k drobnému posekání trávy. Tyto zbytky pak propadnou ke kořenům trávníku, kde tlejí a slouží jako přirozené hnojivo. Zajímavostí je, že tento mulč nezanese trávu plstí, naopak ji chrání před ztrátou vlhkosti, čímž podpoří její zdravý růst.


Propracované pohodlné polstrované madlo tlumí přenos vibrací a je výškově nastavitelné. Na madle je i panel s praktickými úložnými prostory pro drobnosti a nápoj.Texty uváděné jako popis funkcí produktů v žádném případě neslouží jako návod k použití. Při používání prosím postupujte v souladu s uživatelským manuálem, který je součástí dodávky produktu.

Specifikace
Váha 44 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.