Domů / Zahrada

HECHT 626 SILENT - elektrický drtič větví


Žádné hodnocení. Kód: HECHT626Silent Produktové číslo: 8594061748848 Doprava zdarma Doprava zdarma
Elektrický drtič větví do průměru 40 mm. Příkon 2600 W. Koš o objemu 50 l. Hmotnost 23,5 kg. Drcení pomocí ozubené hlavice.
Výrobce: HECHT MOTORS s.r.o
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Centrální sklad dodavatele
3.999,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
HECHT 626 SILENT - elektrický drtič větvíHECHT 626 SILENT je výkonný drtič větví s ozubeným válcem. Díky drcení pomocí ozubeného válce je provoz velmi tichý. Motor o příkonu 2600 W je dostatečně výkonný, aby rychle rozdrtil větve do průměru 4 cm. Zubový válec se zároveň postará o automatické natahování větví k drcení. Pokud by se například chybou obsluhy dostalo do drtiče více materiálu, než je schopen zpracovat, je pro tento případ vybaven ochranou proti přetížení a zpětným chodem pro snadné uvolnění zablokovaných větví. HECHT 626 obsahuje vak na drcený materiál o objemu 50 l, díky hmotnosti 23,5 kg a šikovné dvojici kol s ním můžete snadno manipulovat.

Na každé zahradě kde rostou okrasné nebo ovocné dřeviny vzniká jejich prořezem a postřihem spousta odpadu, jehož další zpracování může být problematické. Často se likvidace řeší pálením nebo odvozem na skládku. Použitím drtiče je možné prakticky zadarmo získat hodnotný materiál vhodný například k mulčování. Pod stromy a keři působí nejen pěkně, ale chrání půdu před vysycháním, brání růstu plevele a zvyšuje kvalitu půdy. Dalším vhodným zpracováním drti může být například kompostování. Získáte tak kvalitní biologické hnojivo bez použití chemie a hodnotné živiny tak můžete použít pro zkvalitnění půdy ve Vašich záhonech.

Časté dotazy k produktu


• Jaké jsou výhody zubové a nožové hlavy v drtiči?
Specifikace
Váha 24.22 kg
Štítky

N

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.