Domů / Zahrada

HECHT 953 - benzínová řetězová pila


Žádné hodnocení. Kód: HECHT953 Produktové číslo: 8595614973205 Doprava zdarma Doprava zdarma
Motorová řetězová pila ? Objem motoru: 52 cm3 ? Výkon motoru: 1,9 kW ? Délka lišty: 39 cm ? Hmotnost: 6 kg ? Řetěz (dle lišty): OREGON 21LPX066X ? Karburátor WALBRO
Výrobce: HECHT MOTORS s.r.o
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem na prodejně
4.490,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
HECHT 953 - benzínová řetězová pilaMotorová pila HECHT 953 se spolehlivým dvoutaktním motorem se zdvihovým objemem 52 cm3 s maximálním výkonem 2,6 HP. Rychlost řetězu je 27 m/s. Délka lišty je 39 cm. Tyto parametry z pily dělají lehkého a výkonného pomocníka v kategorii domácích a hobby pil.
Pro ergonomickou konstrukci pily byly použity moderní materiály, kvalitní ocel, lehké hliníkové slitiny a odolné plasty. Jejich správnou kombinací bylo dosaženo vynikající odolnosti, optimálního vyvážení a nízké hmotnosti pily. Vhodně tvarované rukojeti umožní jisté a bezpečné držení pily ve všech pracovních polohách. Pila je vybavena antivibračním systémem, který maximálně potlačuje přenášení nepříjemných vibrací do rukojetí, způsobených výkonným motorem. Ruce proto nejsou nadměrně namáhány vibracemi a práce je mnohem pohodlnější.
Velký důraz byl kladen na bezpečnost při práci. Pila je vybavena bezpečnostní brzdou a průměrný čas zastavení řetězu z maximální rychlosti je 0,1 s. Dalším bezpečnostním prvkem je umístění dvojice spouštěcích prvků pily na hlavním madle, které podstatně snižují riziko nechtěného spuštění posunu řetězu při nastartovaném motoru. Pila je vybavena ocelovou zubovou opěrkou, která při správném použití pily brání vyskočení pily z řezu při rázech způsobených například zachycením řetězu v řezu.
Pila je dodávána společně se 39 cm dlouhou lištou OREGON. Mazání řetězu a lišty je při řezání zajištěno automaticky čerpadlem z nádrže integrované přímo v pile.
Řetězová pila je nebezpečný nástroj, proto je při práci nutné používat ochranné pracovní pomůcky, mezi něž patří chrániče zraku a sluchu, pracovní přilba, zpevněná obuv, neprůřezné kalhoty, pracovní rukavice apod. Ochranné pracovní pomůcky naleznete v našem internetovém obchodě v oddělení ochranné pomůcky

Časté dotazy k produktu


• Jak udržovat řetězovou pilu?
Specifikace
Váha 17.1 kg
Štítky

A

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.