Domů / Zahrada

HECHT 958 - benzínová řetězová pila


Žádné hodnocení. Kód: HECHT958 Produktové číslo: 8595614926546
Motorová řetězová pila s délkou lišty 39 cm. Motor o objemu 58 cm3 s jmenovitým výkonem 3,3 HP. Hmotnost 5,5 kg.
Výrobce: HECHT MOTORS s.r.o
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Skladem na prodejně
5.999,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
HECHT 958 - benzínová řetězová pilaMotorová řetězová pila d motorem o výkonu 3,3 HP a obsahem 58 cm3. Rychlost řetězu je 28,2 m/s. Pila je osazena karburátorem WALBRO a značkovou lištou a řetězem OREGON.
Pro ergonomickou konstrukci pily byly použity moderní materiály, kvalitní ocel, lehké hliníkové slitiny a odolné plasty. Jejich správnou kombinací bylo dosaženo vynikající odolnosti, optimálního vyvážení a nízké hmotnosti pily. Vhodně tvarované rukojeti umožní jisté a bezpečné držení pily ve všech pracovních polohách. Pila je vybavena antivibračním systémem, který maximálně potlačuje přenášení nepříjemných vibrací do rukojetí, způsobených výkonným motorem. Ruce proto nejsou nadměrně namáhány vibracemi a práce je mnohem pohodlnější.
Velký důraz byl kladen na bezpečnost při práci. Pila je vybavena bezpečnostní brzdou a průměrný čas zastavení řetězu z maximální rychlosti je 0,1 s. Dalším bezpečnostním prvkem je umístění dvojice spouštěcích prvků pily na hlavním madle, které podstatně snižují riziko nechtěného spuštění posunu řetězu při nastartovaném motoru. Pila je vybavena ocelovou zubovou opěrkou, která při správném použití pily brání vyskočení pily z řezu při rázech způsobených například zachycením řetězu v řezu.
Štítky

A

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.