Domů / AGRO CS hnojiva

KRISTALON GOLD 0,5 kg


Žádné hodnocení. Kód: 000551 Produktové číslo: 8594005001619
Záruka: Bez záruky
Dostupnost: Skladem na prodejně
135,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
KRISTALON GOLD 0,5 kg KRISTALON Gold – hnojivo nové generace je krystalické, vodorozpustné hnojivo s unikátním složením a aktivátorem kvetení. Udržuje rostliny stále v intenzívním růstu, zajišťuje lepší a zdravější kořenový systém i celkový stav rostlin, bohatší kvetení a více plodů. Kristalon Gold je univerzálně použitelný pro ovoce, zeleninu, všechny druhy pokojových i venkovních rostlin včetně ovocných stromů a keřů, vinnou révu. Zamezuje žloutnutí listů. Aktivátor kvetení je prvek, jež dodává 75 % fosforu ve formě polyfosfátů, tedy pro rostliny přijatelnější a účinnější formě.

poměr živin N-P-K (18-6-19) + 24 S + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn
mikroprvky jako rostlinné „vitamíny“ pro výbornou kondici rostlin
aplikuje se zálivkou i postřikem 1 x týdně
dávkování: 1 odměrka (10 ml = 10 g) hnojiva do 10 l vody (dávka je vhodná jak pro zálivku, tak pro postřik) i pro aplikaci postřikem na list
balení 0,5 kg vystačí na 500 l zálivky

Hnojiva KRISTALON jsou na českém trhu již od roku 1996 a jsou trvale označována za nejlepší a nejznámější! Každoročně jsou vyhlašována jako nejoblíbenější na trhu! Díky svým výborným hnojivým účinkům jsou oblíbena nejen u malospotřebitelů, ale stala se i hnojivy profesionálů! H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
Složení: Poměr živin N-P-K (19-6-20) + mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn. Doba EXP: ES hnojivo.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.