Domů / Dětské hračky

MERCEDES BENZ GLK - CLASS - WHITE - dětské autíčko


Žádné hodnocení. Kód: MERCEDESBENZGLK-CLAS Produktové číslo: 8595614906807 Doprava zdarma Doprava zdarma
Autíčko - Max. zatížení 30 kg. Baterie 12 V/7 Ah. Pro děti ve věku 3 - 8 let. Hmotnost 22,5 kg. Rychlost 2,5 - 6,5 km/h. Otevírací dveře, světelné a zvukové efekty, zpátečka, dálkové ovládání.
Dostupnost: Centrální sklad dodavatele
5.490,00 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
MERCEDES BENZ GLK - CLASS - WHITE - dětské autíčko\"Detaily

Dětské akumulátorové vozítko s originálním patentovaným designem MERCEDES GLK – CLASS v červeném provedení, vycházející z podoby skutečného automobilu. Zadní kola jsou poháněna dvěma elektromotory 12V/35W, jako zdroj napájení slouží 12V/7Ah akumulátor. Rychlost autíčka je 2,5 -6,5 km/hod. S dodávanou nabíječkou je autíčko plně nabité za 8 – 12 hod. Doba provozu autíčka na jedno nabití je podstatně ovlivněna hmotností dítěte i terénem, ve kterém je autíčko používáno, pohybuje se okolo 1 – 2 hodin. Maximální nosnost je 30 kg.

Autíčko má integrovaný přehrávač, ze kterého je možné tlačítkem na volantu přepínat přehrávání uložených skladeb. Na palubní desce je i konektor pro připojení MP3 Přehrávače, ze kterého je pak možné přehrávat vlastní uložené skladby. Po zapnutí hlavního vypínače svítí u autíčka přední i zadní světla podobně jako u skutečného auta, modře podsvícena je i palubní deska. Spuštění hlavního vypínače autíčko indikuje i krátkým zvukem startujícího automobilu. Pod volantem je i skutečná řadicí páka, kterou je možné přepínat pohyb vpřed nebo zpátečku. Samotný pojezd se pak ovládá plynovým pedálem.

Pro pohodlné vystupování a nastupování slouží dveře, které je možné opravdu otvírat. Zrcátka na dveřích se sklápějí, tím je minimalizována pravděpodobnost jejich poškození při nárazu. Sedačka je vybavena bezpečnostním pásem. Přední sklo je vyrobené z pružného a pevného plastu. Odolná plastová kola jsou po obvodu osazena obručemi ztvrzené pryže. To nejen zvyšuje jejich životnost, zároveň se tím snižuje hlučnost při jízdě po tvrdém terénu.

Součástí dodávky je i vysílačka, se kterou je možné autíčko řídit. Ovládáno je jak zatáčení, tak pohyb vpřed nebo vzad. S vysílačkou tak můžete autíčku vozit i děti, které jej ještě nezvládnou samy ovládat, využití vysílačka najde i v případě, kdy při vycházce dítě jízda autíčkem omrzí a chce se proběhnout. Autíčko bez dítěte nemusíte nosit nebo tlačit, pomocí vysílačky s ním dojedete kam je třeba. Autíčko je navíc vybaveno vyklápěcími kolečky a rukojetí. Pokud jej potřebujete přepravit, pod zadním nárazníkem vyklopíte malá přepravní kolečka, pod předním nárazníkem madlo pro uchopení a autíčko za sebou můžete snadno táhnout.

Specifikace
Váha 26 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.