Domů / Závlahové systémy

Zahra. hadice smršťovací 5m / 15m s 7-funkční pist


Žádné hodnocení. Kód: 43/715 Produktové číslo: 5907544415152
Dostupnost: Skladem na prodejně
449,00 Kč , plus doprava
 
KALKULAČKA SPLÁTEK
Zahra. hadice smršťovací 5m / 15m s 7-funkční pistZahradní hadice smršťovací 5m / 15m s 7-funkční plastovou pistolí, 3-násobné roztažení po napuštění vodou, po vypuštění vody z hadice se vrátí zpět do původní délky, rychlospojky jsou kompatibilní na běžné adaptéry (čepy) prodávané na českém trhu, hadice má vysoce odolný a pevný termoplastický polyesterový obal, hadice se neláme, je velmi lehká a skladná, pracovní tlak 6bar

Zahradní hadice smršťovací – uživatelský návod Smršťovací hadice je zahradní hadice, která dokáže zvětšit svoji délku až na trojnásobek své původní velikosti ve chvíli, kdy pustíte proud vody. Po vypnutí vody se smrští zpět do své původní délky. Smršťovací hadice je nadstandardně lehká a při používání na zahradě odstraní námahu spojenou s manipulací standardních PVC zahradních hadic. Pro vypouštění smršťovací hadice není zapotřebí ruční práce, hadice se smrští sama. Smršťovací hadice je určena pro běžné zalévání na zahradě.

Před použitím zahradní smršťovací hadice, si pečlivě přečtěte a dodržujte níže uvedené informace:

- vyvarujte se použití horké vody

- nenechávejte otevřený přívod vody do hadice, pokud s ní nepracujete

- po skončení práce, vypusťte zbývající vodu z hadice a hadici uskladněte ve stínu. Hadici chraňte před přímým slunečním svitem, pokud ji nepoužíváte.

- zahradní hadice je určena k zalévání na zahradě, není určena k použití v domácnosti. Hadice není určena pro čerpání pitné vody a není možné vodu z této hadice považovat za pitnou.

- skladování hadice mimo sezónu se doporučuje na suchém, temném místě v místnosti, kde nedochází k teplotám pod 0°C. Vyhněte se poškození mrazem.

Pracovní postup

1. Hadici připojte k zavřenému zdroji vody pomocí spojek.

2. Pomocí rychlospojek připojte k hadici stříkací pistoli (je součástí balení)

3. Stříkací pistoli nechte v pozici zavřeno (voda neteče)

4. Hadici doporučujeme rozmotat a lehce roztáhnout

5. Pomalu otočte vodovodním kohoutem, hadice se začíná napínat, postupně otevřete naplno vodovodní kohout. Hadice již má svoji plnou délku cca 15 m a můžete začít zalévat stejně jako se standardní PVC hadicí.

6. Po skončení zalévání zavřete přívod vody.

7. Rozstřikovací hadici nechte v pozici otevřeno, aby mohla zbylá voda ze smršťovací hadice sama vytéct, hadice se vrací do své původní velikosti cca 5m

Důležité upozornění

Zahradní smršťovací hadice není hračka. Doporučujeme práci s hadicí pouze osobám starším 18 let. Pokud jsou při použití hadice v její blízkosti děti nebo osoby se sníženými fyzickými nebo mentálními schopnostmi, je potřeba zajistit intenzivní kontrolu těchto osob, tím předcházet nechtěnému úrazu.

Hadici je možno prodlužovat pouze vlivem tlaku vody při jejím připojení na vodovodní řád. Pokud je hadice prodlužována/natahována fyzickou silou může, dojít k nečekanému smrštění hadice na původní délku a může tak dojít k úrazu osob či domácích zvířat, nebo k poškození na majetku.

Hadici je možno používat do tlaku vody 0,6MPa. Za škody vzniklé při použití při vyšším tlaku vody výrobce neodpovídá. Za škody vzniklé při použití v rozporu s tímto návodem výrobce nenese odpovědnost.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.